DOPROVODNÝ PROGRAM a EXPO ZÓNA

informace se mohou lišit

  • Celým dnem vás bude provázet hudba, o kterou se postará Daniel Jaša ze SAXOFON servis Jaša Kraslice.

  • Moderátor David Cihlář - muž, kterého není nutné představovat, se opět chopí mikrofonu.    Svým řečnickým uměním vytvoří perfektní závodní atmosféru pro startující i diváky.

  • Představení kol Issac od SportRaces - Issac Team

  • FRUITBIKE aneb vyšlapej si vlastní nápoj z čerstvého ovoce

  • PAINTBALL aréna Rotava. Atrakce pro malé i velké!

EXPO ZÓNA

V rámci XTERRA Šindel cup 2020 budete mít možnost navštívit i EXPO zónu, na které se představí níže uvedené firmy a budete tak mít jedinečnou možnost si zakoupit jejich produkty!

Sport Races - specialista na vedení trenínku a přípravu jak hobby, tak profi sportovců. V jejich instalaci naleznete veškeré informace pro případnou spolupráci!

ČELENKY s duší! Česká firma, zabývající se výrobou a prodejem čelenek nejen pro ženy. V jejich sortimentu naleznete například i pásky na startovní číslo a mnoho dalšího!

BEZNOSIČOVÉ brašny pro vaše dobrodružství! Český výrobce s letitou praxí v oboru! Vřele doporučujeme všem nadšeným turistům a objevitelům.

Český výrobce sportovního nakopávače. Novinka na trhu podpory výkonu při sportu!

KOME SPORT, stánek sportovního vybavení a oblečení. Zde bude možné si za zvýhodněné ceny zakoupit produkty od firmy KILPI.cz

VOLCHEM, výživové doplňky pro sportovce! Italská rodinná firma, která pro Vás přináší podporu na MTB trati XTERRA original. V EXPO zóně, budete moci navštívit i jejich stánek a zakoupit jejich sortiment.

Nebude chybět ani prodej předmětů ze světa XTERRA. Budete si moci zakoupit originální cyklistické dresy, tri kombinézy, trika nebo kšiltovky s logem XTERRA.