DOPROVODNÝ PROGRAM a EXPO ZÓNA

informace se mohou lišit

  • Celým dnem vás bude provázet hudba, o kterou se postará Daniel Jaša ze SAXOFON servis Jaša Kraslice.

  • Moderátor David Cihlář - muž, kterého není nutné představovat, se opět chopí mikrofonu.    Svým řečnickým uměním vytvoří perfektní závodní atmosféru pro startující i diváky.

  • Skákací hrad pro nejmenší sportovní nadšence.

  • Představení kol Issac od SportRaces - Issac Team

  • FRUITBIKE aneb vyšlapej si vlastní nápoj z čerstvého ovoce

  • PAINTBALL aréna Rotava. Atrakce pro malé i velké!

EXPO ZÓNA

V rámci XTERRA Šindel cup 2020 budete mít možnost navštívit i EXPO zónu, na které se představí níže uvedené firmy a budete tak mít jedinečnou možnost si zakoupit jejich produkty!

Sport Races - specialista na vedení trenínku a přípravu jak hobby, tak profi sportovců. V jejich instalaci naleznete veškeré informace pro případnou spolupráci!

ČELENKY s duší! Česká firma, zabývající se výrobou a prodejem čelenek nejen pro ženy. V jejich sortimentu naleznete například i pásky na startovní číslo a mnoho dalšího!

BEZNOSIČOVÉ brašny pro vaše dobrodružství! Český výrobce s letitou praxí v oboru! Vřele doporučujeme všem nadšeným turistům a objevitelům.

Český výrobce sportovního nakopávače. Novinka na trhu podpory výkonu při sportu!

KOME SPORT, stánek sportovního vybavení a oblečení. Zde bude možné si za zvýhodněné ceny zakoupit produkty od firmy KILPI.cz

Nebude chybět ani prodej předmětů ze světa XTERRA. Budete si moci zakoupit originální cyklistické dresy, tri kombinézy, trika nebo kšiltovky s logem XTERRA.